Traktorių galios didinimo / čipavimo paslaugos

Traktorių galios didinimo / čipavimo paslaugos

Traktorių ir kitos žemės ūkio technikos galios didinimo paslaugas teikia čekų kapitalo įmonė Agroecopower, veikianti net 11 šalių. Lietuvos ir Latvijos ūkininkus aptarnauja bendrovės filialas Lenkijoje, pardavimų vadovas kalba lietuvių kalba. Per 20 veiklos metų Agroecopower yra sukaupusi milžinišką personalo patirtį, dirbant su skirtingo modelio ir gamybos metų traktoriais (daugiau nei 30 000 klientų). Pridėjus modernius PTO dinamometrus bei naujausią programinę įrangą, galime išspręsti praktiškai bet kokią situaciją ir suteikti atitinkamas garantijas. Galią didiname ne tik traktoriams, bet ir kombainams, savaeigiams purkštuvams, pašarų smulkintuvams, kitai žemės ūkio ir statybinei technikai.

Kokius darbus atlieka Agroecopower?

  • Modifikuojant programinę įrangą optimizuojame įpurškimo parametrų charakteristikas, oro ir degalų santykį, įpurškimo trukmę ir laiką, slėgį ir degalų kiekį, siekdami sumažinti per didelę variklio apkrovą.
  • Modifikuodami dyzelinius variklius su turbokompresoriumi, galime padidinti galią 5-30 proc., o sukimo momentą 5-25 proc.
  • Efektyviai padidinimas variklio sukimo momentas, esant žemoms ir vidutinėms apsukoms.
  • Tokiu būdu galime pasiekti net 5-18 proc. mažesnes kuro sąnaudas, lyginant su ankstesne būsena.

Kokie yra traktoriaus galios didinimo privalumai ir efektas?

Pagrindinis traktoriaus galios didinimo privalumas visų pirma yra mažesnės kuro sąnaudos, realiai padidėjus galiai ir sukimo momentui. Agroecopwer atliekamos profesionalios modifikacijos neviršija atskirų pavaros agregatų ir transmisijos sistemų projektinių galimybių. Ūkininkai, įsigyjantys mūsų teikiamas galios didinimo paslaugas, visada gauna nemokamą vieno mėnesio bandomajį laikotarpį, kurio metu jie turi galimybę nuodugniai išbandyti traktorių papildomos galios ir kuro sąnaudų aspektais. Tik po bandomojo laikotarpio ūkininkas nusprendžia, ar paslaugos suteiktos tinkamai. Jeigu nėra nusiskundimų – išrašome sąskaitą. Jeigu ūkinininkas nepatenkintas rezultatais – traktorius grąžinamas į gamyklinius nustatymus. Programinei įrangai ir modifikuotiems variklio valdymo blokui (ECU) suteikiame net 24 mėnesių garantiją.

Atlikus darbus pagerinama variklio darbo dinamika. Dėl papildomos galios traktorius dirba daug efektyviau, o sukimo momento rezervas leidžia perjungti mažiau pavarų. Po modifikacijos traktorius įgyja sukimo momento rezervą, dėl to galima dirbti didesne pavara, esant daug mažesniems sūkiams. Dėl to mažiau dėvisi pavaros agregatai. Galima drąsiai tvirtinti, kad po profesionalaus ECU perprogramavimo variklio tarnavimo laikas reikšmingai pailgėja.

Ar tikrai saugu didinti traktoriaus variklio galią?

Privalome turėti daug žinių apie vienos pavaros ir su ja veikiančių pavarų našumą. Nors pavaros blokai paprastai turi didelį impulsą, pagrindinis dažniausiai yra viršutinis saugaus transmisijos veikimo barjeras. Konkretaus traktoriaus galios didinimas niekada negali viršyti saugaus barjero, kurį nustatė žemės ūkio technikos gamintojas. Turime ilgametę patirtį ir todėl galime atsakingai keisti variklio veikimo chrakteristikas, veikdami gamintojo nustatytame saugos diapazone.

Originalūs ECU valdymo bloko programinės įrangos parametrai niekada nenustatomi, pagal maksimalią variklio galią. Gamintojas dėl įvarių rinkodaros, mokestinių ir kitų priežasčių gamina „skirtingos“ galios traktorius, tačiau dažniausiai panašios galios modeliai turi iš esmės tą patį variklį. Galios skirtumus lemia tik variklio valdymo programos nustatymai. Mes atliekame individualius programinius pakeitimus, nesukeldami jokių papildomų rizikų nei varikliui, nei kitiems mazgams.

Kooperatyvo nario traktoriaus parametrai prieš galios didinimą

picture1.png

Kooperatyvo nario traktoriaus parametrai po galios didinimo

picture2.png

Kooperatyvas „Agro rangovai"

Ežero g. 58, Neprėkštos k., Kaišiadorių r.

PVM kodas: LT100014725716

Įmonės kodas: 305964742

AB SEB bankas LT967044090102780393

Administracijos vadovas Andrius Gurklys

Projektų vadovas Egidijus Matulionis

Kooperatyvas

AGRO RANGOVAI

Ežero g. 58, Neprėkštos k., Kaišiadorių r.

PVM kodas: LT100014725716

Įmonės kodas: 305964742

AB SEB bankas LT967044090102780393

Administracijos vadovas:

Andrius Gurklys

Projektų vadovas:

Egidijus Matulionis

Prašome užpildyti visus laukus.
Prašome užpildyti visus laukus.
Prašome užpildyti visus laukus.
Prašome užpildyti visus laukus.

Agro rangovai © 2022 Visos teisės saugomos.

Agro rangovai © 2022 Visos teisės saugomos.